UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT

Constructie terarii, amenajare, iluminare, DIY si altele
andreybcl96
Ou
Ou
Mesaje: 13
Membru din: 22 Mar 2010, 17:06

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT

Mesajde andreybcl96 » 24 Mar 2010, 08:37

m-am gandit sa creez ceva cu ajutorul fratelui meu va rog sa imi spuneti daca vi se pare ca ceva nu este bine mai departe...va las pe voi sa priviti schita la care mam gandit
andreybcl96
Ou
Ou
Mesaje: 13
Membru din: 22 Mar 2010, 17:06

Mesajde andreybcl96 » 24 Mar 2010, 08:37

ptr imagine :

cu NEGRU = Peretii terariului
cu ROSU INCHIS = despartitoru de compartiment
cu ALBASTRU = opritorul de geamuri

geamurile vor fi pe sina absolut toate
jos va fi un dulap pentru a tine acolo produsele necesare pentru terariu si animale
ce ma sfatuiti sa pun in spate pentru ca oricum va fi si decor pe spate PAL sau geam?? eu am niste PAL MELAMINAT la tara cat sa fac 10 dastea pentru ca am pe cineva care a lucrat la mobila si mi lea dat gratis deci nu ar fi problema ptr ca este foarte scump o foaie de PAL

tot va avea o lungime de 1.50 m , o latime de 50 cm , si o inaltime de 1.50 m

haideti ca eu am scris aici dar va rog sa ma ajutati sa imi spuneti si mie cum pun poza cu schita va rog mult
andreybcl96
Ou
Ou
Mesaje: 13
Membru din: 22 Mar 2010, 17:06

Mesajde andreybcl96 » 24 Mar 2010, 08:39

da chiar il voi face trebuia sa ma apuc de astazi de el dar am avut o probl si am ajuns prin spital si din spital am fost cu fratemioo sa luam ce ne mai trebuie am luat niste sine pentru geamuri , manere pentru geamuri , suruburi ,niste silicon , si picioruse din cauciuc pentru a nu aluneca

Fara certuri. Daca vreti sa discutati pe marginea unui subiect, discutati civilizat si veniti cu argumente concrete si sugestii.
Nu deschideti topicuri doar de dragul de a deschide cat mai multe, dati search inainte de a face topic nou.
Nu folositi limbaj, prescurtari, expresii de YM, chat, etc., doar limba romana literara cum a fost invata la scoala pentru a fi forumul accesibil tuturor userilor.
Se folosesc semne de punctuatie peste tot unde este nevoie, nu doar punct, ci TOATE semnele de punctuatie pentru a avea un post inteligibil si accesibil.
Avatar utilizator
Marius
Pui
Pui
Mesaje: 40
Membru din: 10 Apr 2010, 12:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT

Mesajde Marius » 03 Iun 2010, 22:56

Salut!
Imaginea o pui apasand img de sub Subiect atasand o adresa a imaginii postate pe site dupa primele 2 paranteze, cat despre terariu astept sa vad o schita ca nu inteleg cum vrei sa-l comfectionezi. Astept detalii (incearca sa fi explicit cu schita) bafta!
Vin zeii http://www.youtube.com/watch?v=uGq9Jme_PVs
Avatar utilizator
shakw0n
Fondator
Fondator
Mesaje: 1116
Membru din: 27 Mar 2010, 01:32
Localitate: Constanta
Nume: Alex B.
Localitate: Constanta
Contact:

Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT

Mesajde shakw0n » 03 Iun 2010, 23:56

AICI ai informatii despre cum poti pune o poza pe site, pas cu pas.
Remember: It is important that you know the needs and requirements of your pet before you obtain the animal. You should never, ever obtain an animal before researching its needs and preparing the housing and conditions.
Imagine

Înapoi la “Terariu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 49 vizitatori