cazare Iasi

Subiecte diverse - hobby, stiinta, tehnologie, carte, film, muzica, teatru, filozofie, sport, off-topic.
Avatar utilizator
zimba
Varan
Varan
Mesaje: 407
Membru din: 22 Apr 2010, 14:58
Localitate: Iasi
Nume: Blidaru Silviu
Localitate: Brasov

cazare Iasi

Mesajde zimba » 10 Iul 2012, 08:21

Pe data de 22 iulie Duminica, voi venii la Iasi petru a ma inscrie la facultatea de arte plastice,iar pe 25,26 am admiterea..
Am o mare rugaminte pentru persoanele care locuiesc in Iasi, si ma poate primii sa-mi pun sacul de dormit pe un hol sau oriunde si sa folosesc toaleta pentru a face dush ...Nu vreau sa stau pe capul nimanui, vreau doar sa dorm de la 8-9 seara pana la 7 8 dimineata,apoi voi pleca in parc sau oriunde...deci deranjul va fi cat de cat minim.Practic tot ce vreau e sa-mi ofere cineva 50 cm pe 2 m oriunde si o toaleta..nu am pretentii sa ma primeasca vineva 4 nopti...Stau destul de prost cu banii...taxa de inscriere,taxa de imatriculare, drumurile la Iasi ma ajung la cateva milioane deci nu am banii pentru gazda camin etc...dar, pot dona slingi de Pterinochilus murinus ,blatta lateralis juvenili sau daca ma primeste cineva pentru 4 zile un pui de piton regal aproximativ de 40cm nu pentru "a platii" ci simbolic ;spider01 :smt059
Imi doresc promisiuni cat mai sigure...nu as vrea sa dorm in gara :thumbup: :)
Vand Blatta lateralis

contact: Facebook : Silviu Fade
Telefon : 0745424224
email : blidaru.silviu@yahoo.ro
Avatar utilizator
zimba
Varan
Varan
Mesaje: 407
Membru din: 22 Apr 2010, 14:58
Localitate: Iasi
Nume: Blidaru Silviu
Localitate: Brasov

Re: cazare Iasi

Mesajde zimba » 15 Iul 2012, 09:56

chiar nimeni nu ma poate tine macar o noapte voi fi in iasi pe 22-26 ? :(
Vand Blatta lateralis

contact: Facebook : Silviu Fade
Telefon : 0745424224
email : blidaru.silviu@yahoo.ro
Avatar utilizator
zimba
Varan
Varan
Mesaje: 407
Membru din: 22 Apr 2010, 14:58
Localitate: Iasi
Nume: Blidaru Silviu
Localitate: Brasov

Re: cazare Iasi

Mesajde zimba » 15 Iul 2012, 21:30

multumesc Silverstan (silviu) ! desi sta la cam 30 km de Iasi ,s-a oferit sa ma primeasca cat timp e necesar :beer:
multumesc de gazduire ... topic inchis.
Vand Blatta lateralis

contact: Facebook : Silviu Fade
Telefon : 0745424224
email : blidaru.silviu@yahoo.ro

Înapoi la “Alte discutii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 40 vizitatori