Prezentare Retro Repti

Subiecte diverse - hobby, stiinta, tehnologie, carte, film, muzica, teatru, filozofie, sport, off-topic.
Avatar utilizator
Retro Repti
Ou
Ou
Mesaje: 5
Membru din: 06 Iun 2014, 13:18
Localitate: Budapest
Nume: Racz Attila
Localitate: Budapest , Hungary

Prezentare Retro Repti

Mesajde Retro Repti » 06 Iun 2014, 17:25

Hello.Ma numesc Racz Attila si locuiesc in Budapesta de 20 de ani .Am plecat din Cluj cand am fost mic inpreuna cu familia .Va rog sa scuzati daca nu vorbesc bine limba Romana da am uitat mult .Am vazut ca exista o comunitate extraordinara de iubitori de reptile in tara de unde am plecat .Eu sunt crescator de reptile si tarantule si imi intitulez mica ferma in " Retro Repti " pentru o usoara identificare la targuri . Inmultesc in special Gecko ,cameleoni si diverse specii de tarantule .In Ungaria exista o comunitate foarte stransa de iubitori de reptile si nevertebrate cu care imparasim experientele unii cu altii pentru a deveni mult mai buni in inmultirea reptilelor si nevertebratelor .Daca doriti anumite informatii despre lucruri care nu le prea cunoasteti va stau cu drag la dispozitie si ajut cu ce vreti voi .Daca vreti sa cumparati reptile de la noi din Ungaria eu rezolv toate ce vreti pentru transport sa ajunga la voi sanatosi si fericiti .Daca este cineva din Cluj sa imi zica ce mai e acoloa bucur tare .Cred ca s-a schimbat total de 20 ani . Cu drag Racz !
e-mail : retro.repti@gmail.com
tel : . +36 30 883 0622 ( Hungary )
Avatar utilizator
Colban Mihai-Codrin
Administrator
Administrator
Mesaje: 631
Membru din: 22 Mar 2010, 17:03
Localitate: Vatra Moldovitei, SV
Nume: Mihai-Codrin Colban
Contact:

Re: Prezentare Retro Repti

Mesajde Colban Mihai-Codrin » 07 Iun 2014, 01:49

Salutare Racz și bun venit pe forum! Mă bucur pentru interesul tău de a fi de folos comunității.
Redirecționează 2% din impozitul pe venit către Agent Green!
www.agentgreen.ro
Avatar utilizator
Retro Repti
Ou
Ou
Mesaje: 5
Membru din: 06 Iun 2014, 13:18
Localitate: Budapest
Nume: Racz Attila
Localitate: Budapest , Hungary

Re: Prezentare Retro Repti

Mesajde Retro Repti » 08 Iun 2014, 12:04

Multumesc tare !
e-mail : retro.repti@gmail.com
tel : . +36 30 883 0622 ( Hungary )
Avatar utilizator
alex_snake_gunit
Varan
Varan
Mesaje: 484
Membru din: 25 Mar 2010, 22:35
Localitate: Temesvar
Nume: Alex M.
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Prezentare Retro Repti

Mesajde alex_snake_gunit » 15 Iun 2014, 21:37

salutare
faina initiativa, eu sunt curios sa vad si poze cu animalele tale :wave:
ai cumva si cont de facebook ?


"In Ungaria exista o comunitate foarte stransa de iubitori de reptile si nevertebrate cu care imparasim experientele unii cu altii pentru a deveni mult mai buni in inmultirea reptilelor si nevertebratelor ".

asta stiam si cam asta lipseste la noi :) ...din pacate
Life`s a Bitch!
Ma gasesti la :alex_snake_gunit
sau pe tel la : 0757123072

Înapoi la “Alte discutii”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori