Vand Boa

Vanzari reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica.
Va rugam sa cititi regulamentul din sectiunea de vanzari.
king999
Ou
Ou
Mesaje: 9
Membru din: 25 Aug 2012, 00:48
Localitate: Bucuresti
Nume: Andrei

Re: Vand Boa

Mesajde king999 » 27 Aug 2012, 13:05

am deja un terariu de 100x50x100 .e mai inalt ,ma gandeam sa bag ceva arboreal in el..ca emarald tree boa ,dar m-am razgandit ca sunt foarte agresivi si musca tot timpu si eu nu am experienta cu reptile,terariu care am e bun ?sau prea inalt ptr boa cc?eu cautam un bcc sau bci dezvoltat 70-80cm dar nu prea am gasit, bccul care ai mananca acum pinky sau fuzzy ? din ce am inteles ca mananca congelat fara probleme ? stau in bucuresti eu,gasesc usor hrana? pot sa il dau hrana vie si congelata ? sau odata ce mananca hrana vie nu o sa mai vrea sa ia congelata iar ? daca ma hotaresc sa iau micul bcc care il ai,din ce zona pot sa il iau?
Avatar utilizator
tomcatmouse
Gecko
Gecko
Mesaje: 75
Membru din: 14 Mai 2012, 15:37
Localitate: Bucuresti
Nume: B.Cristian

Re: Vand Boa

Mesajde tomcatmouse » 27 Aug 2012, 14:30

king999 scrie:am deja un terariu de 100x50x100 .e mai inalt ,ma gandeam sa bag ceva arboreal in el..ca emarald tree boa ,dar m-am razgandit ca sunt foarte agresivi si musca tot timpu si eu nu am experienta cu reptile,terariu care am e bun ?sau prea inalt ptr boa cc?eu cautam un bcc sau bci dezvoltat 70-80cm dar nu prea am gasit, bccul care ai mananca acum pinky sau fuzzy ? din ce am inteles ca mananca congelat fara probleme ? stau in bucuresti eu,gasesc usor hrana? pot sa il dau hrana vie si congelata ? sau odata ce mananca hrana vie nu o sa mai vrea sa ia congelata iar ? daca ma hotaresc sa iau micul bcc care il ai,din ce zona pot sa il iau?



Ai PM ...
beliar
Gecko
Gecko
Mesaje: 52
Membru din: 11 Ian 2012, 14:00
Nume: dumitrescu denis

Re: Vand Boa

Mesajde beliar » 27 Aug 2012, 19:41

am cam aceleasi intrebari ca si king999, poti redirectiona pm-ul si spre mine, te rog?
humbert
Ou
Ou
Mesaje: 1
Membru din: 28 Aug 2012, 11:39
Localitate: Bucuresti
Nume: Ciprian Alexandru

Re: Vand Boa

Mesajde humbert » 28 Aug 2012, 11:59

Salut,

Cum as putea lua legatura cu tine? Telefon, email?
Avatar utilizator
tomcatmouse
Gecko
Gecko
Mesaje: 75
Membru din: 14 Mai 2012, 15:37
Localitate: Bucuresti
Nume: B.Cristian

Re: Vand Boa

Mesajde tomcatmouse » 29 Aug 2012, 06:11

Se poate inchide

Multumesc

Înapoi la “Vanzari”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 58 vizitatori