[VĂND]Gecko Leopard ~6 luni

Vanzari reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica.
Va rugam sa cititi regulamentul din sectiunea de vanzari.
CatalinFlorin
Ou
Ou
Mesaje: 2
Membru din: 01 Mar 2015, 12:24
Localitate: Năvodari
Nume: Puşcăşoiu Cătălin Florin

[VĂND]Gecko Leopard ~6 luni

Mesajde CatalinFlorin » 01 Mar 2015, 12:27

Bună ziua !
Se vând următoarele :
Gecko Leopard ~6 luni + adăpătoare apă Exo Terra + ascunzătoare Exo Terra + heat rock (piatră care se încălzeşte) + Faunariu + nisip şi/sau tărâţe pentru viermi (dacă se doreşte) la preţul de 100 lei cu transportul prin curier plătit de dumneavoastră. Dacă plătiţi dinainte banii pe card nu mai trebuie să plătiţi şi rambursul !

Animăluţul îmi este foarte drag, dar îl vând deoarece eu nu am chiar aşa multă experienţă şi nu am reuşit să îi dau de mâncare nici prin tehnica force feeding. Deci dacă este cineva experimentat şi doreşte să ajute acest animăluţ, m-aş bucura enorm ! Cu puţină voinţă din partea dvs. şi bineînţeles din partea animăluţului acesta îşi va reveni !

Modalităţi de contact :
- telefonic la numărul : 0727 620 668
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
cristian g
Varan
Varan
Mesaje: 292
Membru din: 22 Mar 2010, 21:55
Localitate: Bucuresti
Nume: Cristian
Localitate: Bucuresti

Re: [VĂND]Gecko Leopard ~6 luni

Mesajde cristian g » 02 Mar 2015, 00:17

salut.scoate-i nisipul ala..e posibil sa fii inghitit di el..nu mai mananca si face blocaj intestinal..Si piatra aia nu prea da rezultate ,pune un bec intr-un colt sa aiba o zona calda (cea cu bec si o zona rece in partea cealalta a faunariului..)imipare rau de el..fa-i o poza la burta langa coada pt a stabilii sexul daca nu il cunosti.
Cristiandumitru.6@yahoo.com
Avatar utilizator
Colban Mihai-Codrin
Administrator
Administrator
Mesaje: 631
Membru din: 22 Mar 2010, 17:03
Localitate: Vatra Moldovitei, SV
Nume: Mihai-Codrin Colban
Contact:

Re: [VĂND]Gecko Leopard ~6 luni

Mesajde Colban Mihai-Codrin » 02 Mar 2015, 02:13

Salut, prima poza e mai recenta nu? l-ai luat in starea asta? mai da niste detalii.
Redirecționează 2% din impozitul pe venit către Agent Green!
www.agentgreen.ro
CatalinFlorin
Ou
Ou
Mesaje: 2
Membru din: 01 Mar 2015, 12:24
Localitate: Năvodari
Nume: Puşcăşoiu Cătălin Florin

Re: [VĂND]Gecko Leopard ~6 luni

Mesajde CatalinFlorin » 02 Mar 2015, 22:20

Buna seara Alegoric, da, prima poza este de acum cateva zile, leopardul asa l-am primit. M-am chinuit cu el si am vazut ca nu se mai poate, si decat sa il chinui, mai bine incerc sa ii gasesc alt stapan, desi mi-e greu sa ma despart de el.
Poza la coada o sa ii fac maine, dar am incercat sa o sexez astazi si din cunostintele mele imi pare o femela, nu are acele "bulges", parca e mai plat.

Înapoi la “Vanzari”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 47 vizitatori