Vand Agame leatherback + 2 cameleoni veiled + terariu imens.

Vanzari reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica.
Va rugam sa cititi regulamentul din sectiunea de vanzari.
Str8signs
Pui
Pui
Mesaje: 38
Membru din: 24 Mai 2011, 19:42
Nume: Norby

Vand Agame leatherback + 2 cameleoni veiled + terariu imens.

Mesajde Str8signs » 08 Iul 2015, 21:24

Vand terariu "marioc"(dimensiunea unui dulap) complet echipat,prevazut si amenajat pentru soparle desertice+tropicale.
terariul este impartit in 2 "rafturi":
- 40% spatiu amenajat pentru soparle desertice (nisip fin,crengi uscate,coaja,bec spot,neon uvb 10.0
- 60% spatiu amenajat pentru soparle tropicale (nisip dur,coaja de copaci) diverse plante,ficusi,schefflera,uvb 15.0 81cm,2 spoturi 20w. apa.

in acest terariu sunt 4 vietuitoare.
- 2 agame leather-back varste aproximativ 1 an . super sanatosi,mananca grozav si sunt activi toata ziua.
- au fost hraniti cu dubia,superworms, diverse fructe legume,in special rucola + vitamine regulat.
- 2 cameleoni veiled varste aproximative 8 luni . mascul respectiv femela. masculul prezinta semne de MBD(cred, am incercat diverse tratamente sfatuite de diversi` crescatori/veterinari). femela prezinta pe coloana basici mici deoarece este extraordinar de neastamparata si nesupravegheata sta exagerat de mult sub spotul cel mare).
- +colonie dubia homegrown ( sute si sute de insi) + superworms ( o cutie de 100L prevazuta cu incalzire suplimentara pentru toate sezonurile)
- terariul are intrerupatoare programabile pentru daytime night time.
- terariul este unul home-made,produs din pal,tarchet,si siliconat pentru scurgeri.se poate curata relativ usor.
- o cusca mica din plasa sarma, pentru activitate exterioara, sa se bucure animalele de soarele natural.



spoturile au 3 luni vechime
neoanele uvb 10.0 au 5 luni
neoanele uvb 15.0 au 7 luni

As prefera sa vand totul impreuna in loc sa dezmembrez "kitul" respectiv.
pacat de aparatura adunata sa arunc la gunoi
am de gand sa predau tot ce am mai adunat pe langa terariu.
-pot oferi filmare de pe youtube cu soparlele cum mananca etc. in caz de nevoie)

cine este interesat ma poate contacta telefonic sau (preferabil) mesaj pe numarul 0758647966 . nu ma intereseaza fel si fel de schimburi.

Pretul este 1200ron oarecum negociabil.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Înapoi la “Vanzari”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori