Cumpar L. Parahybana!!

Cumparari reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica
Avatar utilizator
pitikutzu
Gecko
Gecko
Mesaje: 77
Membru din: 16 Sep 2010, 13:12
Nume: ionut
Localitate: Galati
Contact:

Cumpar L. Parahybana!!

Mesajde pitikutzu » 28 Feb 2012, 23:20

Salutare!!

As fi interesat de achizitionarea unei.... L. Parahybana (0.0.1)

Doresc ca la ea sa primesc si cativa mealworm / superworm (depinde cat de mare este tarantula) .... hrana sa imi ajunga pana in primavara... adica 2-3 luni... in conditia in care sa presupunem ca a naparlit recent.... si va avea apetitul dezvoltat...!!
Pe langa hrana, as dori si substrat de nuca de cocos...!! (specific... nu vreau o caramida... vreau o bucatica din acea caramida... spre exemplu cam 1/4)...!!!

Specific ca eu sunt din Galati si daca avem legatura directa cu trenul / maxi taxi... batem palma... daca nu.... NU!!

P.S. inainte de batut palma... faceti o oferta...!! oferta sa fie completa .... conform cerintelor mele... + transportul adaugat!!!
Imagine
Avatar utilizator
denis
Piton
Piton
Mesaje: 207
Membru din: 24 Sep 2012, 20:41
Localitate: Galati
Nume: Baciu Denis
Localitate: Galati
Contact:

Re: Cumpar L. Parahybana!!

Mesajde denis » 21 Noi 2012, 09:56

Am eu pitikutzu Lasiodora Parahybana de 9 si de 7-8 cm... Si sunt tot din Galati daca te intereseaza. Daca vrei iti dau la ea si superworms/lateralis/cinerea..
Dami add : bacixdenis :thumbup: Daca mai e valabil..
:whip:

Înapoi la “Cumparari”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 29 vizitatori