Adopt pui de pisica - varsta 2,5 luni

Donatii reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica
Avatar utilizator
Dalai Lama
Gecko
Gecko
Mesaje: 70
Membru din: 23 Dec 2010, 03:59
Nume: Raluca
Localitate: Bucuresti-Ilfov

Adopt pui de pisica - varsta 2,5 luni

Mesajde Dalai Lama » 21 Dec 2011, 15:44

URGENT!!! Adopt pui de pisica in jur de 1.5-2.5 luni maxim. Ca aspect sa fie simpatic si sa arate ca un ghemotoc...
Nu conteaza culoarea, rasa sau provenienta.
Rog seriozitate!
Mi-e scârbă Doamne, scârbă, de-atâta cazacioc şi sârbă, de-atâta pace cu miros de praf de puşcă, de libertatea care stă în cuşcă, de poezia sechestrată-n călimară, de dimineaţa care pute-aseară şi neamul încuiat în propria lui ţară. " John Donne "
Avatar utilizator
Dalai Lama
Gecko
Gecko
Mesaje: 70
Membru din: 23 Dec 2010, 03:59
Nume: Raluca
Localitate: Bucuresti-Ilfov

Re: Adopt pui de pisica - varsta 2,5 luni

Mesajde Dalai Lama » 21 Dec 2011, 22:27

Din pacate persoana care doreste urgent sa adopte puiul de pisicuta doar maine mai este in Bucuresti. Daca stiti sau cunoasteti pe cineva care ofera puiuti de pisica spre adoptie, rog frumos sa anunte aici...
Multumesc frumos.
Mi-e scârbă Doamne, scârbă, de-atâta cazacioc şi sârbă, de-atâta pace cu miros de praf de puşcă, de libertatea care stă în cuşcă, de poezia sechestrată-n călimară, de dimineaţa care pute-aseară şi neamul încuiat în propria lui ţară. " John Donne "
Avatar utilizator
Dalai Lama
Gecko
Gecko
Mesaje: 70
Membru din: 23 Dec 2010, 03:59
Nume: Raluca
Localitate: Bucuresti-Ilfov

Re: Adopt pui de pisica - varsta 2,5 luni

Mesajde Dalai Lama » 22 Dec 2011, 16:12

S-a rezolvat!
Mi-e scârbă Doamne, scârbă, de-atâta cazacioc şi sârbă, de-atâta pace cu miros de praf de puşcă, de libertatea care stă în cuşcă, de poezia sechestrată-n călimară, de dimineaţa care pute-aseară şi neamul încuiat în propria lui ţară. " John Donne "

Înapoi la “Donatii si Schimburi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 42 vizitatori