Donez pui catelusi metisi

Donatii reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica
Avatar utilizator
Dalai Lama
Gecko
Gecko
Mesaje: 70
Membru din: 23 Dec 2010, 03:59
Nume: Raluca
Localitate: Bucuresti-Ilfov

Donez pui catelusi metisi

Mesajde Dalai Lama » 22 Ian 2012, 02:01

Donez pui catelusi talie mica metis 2 fetite si 2 baietei... Deocamdata puiutii sunt nascuti de aprox. 2-3 zile, azi i-am gasit in zapada impreuna cu mamica lor. Momentan vom creste puiutii si vom avea grija de mamica lor pana starea ei se va ameliora deoarece este foate slabita si abea poate sta pe picioare...
Apelez cu sinceritate si mare rugaminte la toti iubitorii de animale sau cei care doresc sa adopte un mic sufletel pentru ai salva! Va rog frumos daca nu puteti adopta, macar distribuiti mai departe mesajul, poate cineva chiar doreste sa adopte unul dintre fratiori.
Pentru cei care sunt interesati ma pot gasi la adresa de mail: raluca.ionita87@yahoo.com sau anuntul.zilei@yahoo.com Tel: 0748.651.654
Multumesc.
Mi-e scârbă Doamne, scârbă, de-atâta cazacioc şi sârbă, de-atâta pace cu miros de praf de puşcă, de libertatea care stă în cuşcă, de poezia sechestrată-n călimară, de dimineaţa care pute-aseară şi neamul încuiat în propria lui ţară. " John Donne "
Avatar utilizator
Covoran Andrei
Varan
Varan
Mesaje: 481
Membru din: 30 Iun 2010, 10:53
Localitate: Bucuresti
Nume: Covoran Andrei Alexandru
Localitate: Bucuresti,Drumul Taberei
Contact:

Re: Donez pui catelusi metisi

Mesajde Covoran Andrei » 15 Iun 2012, 15:41

Buna,mai este valabil anuntul? Un prieten de-al meu vrea un baietel.Daca poti pune si niste poze,te rog,ar fi minunat.Astept mesaj.
“Life is hard; it's harder if you're stupid.”
John Wayne

Yahoo Messengr ID: anion_day1@yahoo.com

Înapoi la “Donatii si Schimburi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 42 vizitatori