donez sobolan mascul

Donatii reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica
Avatar utilizator
zimba
Varan
Varan
Mesaje: 407
Membru din: 22 Apr 2010, 14:58
Localitate: Iasi
Nume: Blidaru Silviu
Localitate: Brasov

donez sobolan mascul

Mesajde zimba » 04 Iun 2012, 15:55

din pacate nu pot sa mai tin sobolanul din lipsa de saptiu si mai ales timp ....asa ca prefer sa il dau cuiva care fie il tine ca pet fie il foloseste pentru a reproduce (colonie)...exclus sa fie dat ca hrana decat dupa ce trece de 2 ani de zile deacum ... :smt075
Are 7 luni este foarte docil nu musca,nu e salbatic,e negru cu alb pe burta 8-)
Imi rezerv dreptul de a alege daca sunt mai multi doritori....
De preferabil din Brasov sau apropieri daca nu ...trimit oriunde
Imagine
Vand Blatta lateralis

contact: Facebook : Silviu Fade
Telefon : 0745424224
email : blidaru.silviu@yahoo.ro
Avatar utilizator
pitikutzu
Gecko
Gecko
Mesaje: 77
Membru din: 16 Sep 2010, 13:12
Nume: ionut
Localitate: Galati
Contact:

Re: donez sobolan mascul

Mesajde pitikutzu » 06 Iun 2012, 21:21

bun eu sunt sincer...!!
am nevoie de sobo... ca hrana pentru boa...!!... am avut si eu sobo.. sunt simpatici... dar cand ai reptile... gen... trebuie sa faci sacrificii....!!!
Imagine
Avatar utilizator
Mihai Kovacs
Piton
Piton
Mesaje: 136
Membru din: 28 Aug 2010, 12:30
Localitate: Arad
Nume: Kovacs Mihai
Localitate: Arad
Contact:

Re: donez sobolan mascul

Mesajde Mihai Kovacs » 06 Iun 2012, 22:46

Scrie clar "exclus sa fie dat ca hrana decat dupa ce trece de 2 ani de zile deacum " ce rost o mai avut sa scri ?
Avatar utilizator
zimba
Varan
Varan
Mesaje: 407
Membru din: 22 Apr 2010, 14:58
Localitate: Iasi
Nume: Blidaru Silviu
Localitate: Brasov

Re: donez sobolan mascul

Mesajde zimba » 07 Iun 2012, 07:11

sobolanul a ajuns la blucipa la petshop in scop de promovare ... :beer: observ ca unii posteaza sa nu adoarma "!!!" ...
pitikutzu am observat ca ai un tic in scriere,si nu ma pot abtine .De ce pui semnul exclamarii incontinu ? ,sti cum se interpreteaza ?
uite care e semnificatia lui : Semnul exclamării adica "!!!!!", numit și semnul mirării, marchează grafic intonația frazelor și a propozițiilor exclamative sau imperative. El arată astfel: „!”. Se pune, de asemenea, după interjecțiile și vocativele care exprimă stări afective și sunt considerate cuvinte.
Impresia pe care ne-o dai noua userilor care citesc ce scri e ca tu esti un frustrat care urla cel putin o data la 2 propozitii ...
Topic inchis.
Vand Blatta lateralis

contact: Facebook : Silviu Fade
Telefon : 0745424224
email : blidaru.silviu@yahoo.ro

Înapoi la “Donatii si Schimburi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 30 vizitatori