Donez / Schimb L.Parahybana

Donatii reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica
Katyia
Ou
Ou
Mesaje: 7
Membru din: 02 Iun 2014, 02:10
Localitate: Bucuresti
Nume: Cristina

Donez / Schimb L.Parahybana

Mesajde Katyia » 22 Oct 2014, 18:25

L. Parahybana , femela , in jur de 3 ani , 19 cm din ce am reusit sa masor eu. Sanatoasa frumoasa etc, o dau cu tot cu terariul ei, are L =80 l =37 I =39 , decor pe spate si peretii laterali, pe fata sticla, termometru si hidrometru, leduri incorporate in decor, momentan nu am poze decat separat, mai vechi. Motivul pentru care o dau este un caine alergic, iar spatiu sa o tin intr-o incapere separata unde cainele nu ar ajunge sub nici o forma nu am, as prefera sa nu renunt la pasiunea pentru teraristica/acvaristica de aceea as vrea un schimb, chiar si cu posibilitatea de a achizitiona la schimb fie un mini acvariu cu ceva pestiuci sau mini terariu cu o soparlita pe viitor, iau in calcul si o diferenta. Am spus pe viitor pentru ca baile cu sampoane speciale, tratamentul si analizele cainelui m-au dus destul de mult iar momentan nu mai dispun de fonduri pentru o diferenta, plus ca na...trebuie sa ii las deoparte pentru viitoarele controale si mai stiu eu ce. Ideea e ca she must go destul de repejor.
Ma puteti contacta la numarul de telefon 0785.049.042.
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Katyia
Ou
Ou
Mesaje: 7
Membru din: 02 Iun 2014, 02:10
Localitate: Bucuresti
Nume: Cristina

Re: Donez / Schimb L.Parahybana

Mesajde Katyia » 24 Oct 2014, 20:36

Anuntul nu mai este valabil .

Înapoi la “Donatii si Schimburi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori