Schimb corn snake

Donatii reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica
highninja
Ou
Ou
Mesaje: 11
Membru din: 16 Noi 2014, 07:33
Localitate: bucuresti
Nume: ali

Schimb corn snake

Mesajde highninja » 26 Dec 2014, 04:12

Salut , schimb corn snake normal pui cred ca are 30 cm cu un adult + diferenta de bani de la mine
Avatar utilizator
Chunkypops
Piton
Piton
Mesaje: 213
Membru din: 27 Apr 2010, 19:07
Localitate: Brasov
Nume: Alin N.
Contact:

Re: Schimb corn snake

Mesajde Chunkypops » 28 Ian 2015, 13:26

Nu ca ti-ar oferi foarte multa afectiune pe parcursul timpului (al meu uneori imi sta pe ceafa cand lucrez), dar mie personal mi-a facut placere sa am un serpalau de cand imi incapea in palma pana cand a trebuit sa ii schimb terariul...

Cu ocazia maturizarii lui, ai parte de o trecere progresiva in materie de ingrijire spre deosebire de atunci cand ai un adult si deodata te loveste faptul ca trebuie sa ii scoti pentru miscare, sa ii dai mancare ( care te costa mai mult la adult), sa ii acorzi mai multa atentie in general.

Asta doar in cazul in care vrei sa il ti pentru 2 luni si dupa sa il vinzi, din diverse motive ( sa faci un video etc.), dar ca pet iti recomand sa il cresti de mic. E al tau, il cunosti, el te cunoaste, in timp se formeaza o legatura.

Sper ca nu am deranjat prea mult cu interventia mea si iti urez succes in gasirea unui pet prietenos.
______________________________________
You can take the cat out of the jungle
But you can't take the jungle out of the cat!
_________________
highninja
Ou
Ou
Mesaje: 11
Membru din: 16 Noi 2014, 07:33
Localitate: bucuresti
Nume: ali

Re: Schimb corn snake

Mesajde highninja » 06 Iun 2015, 11:05

UP

Înapoi la “Donatii si Schimburi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori