Donez slings de P. cambridgei

Donatii reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica
zibilis
Ou
Ou
Mesaje: 7
Membru din: 30 Dec 2010, 17:38
Nume: robert

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde zibilis » 12 Ian 2011, 10:38

vreau si eu unul chiar si cu bani.
Avatar utilizator
Stvpet
Ou
Ou
Mesaje: 23
Membru din: 26 Iul 2010, 18:58
Localitate: Craiova
Nume: Spinu T.
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Stvpet » 19 Ian 2011, 21:59

Danut scrie:Ba eu nu mai vreau nimic.

Deci Danut nu trebuia sa iei o decizie asa brusca,nici nu stii ce ai pierdut,al meu a inceput deja sa manance soareci :lol:

Omul vrea sa faca o donatie si tu il iei la misto? Mai fa asta o data si primesti o scurta vacanta.
robertcarst
Avatar utilizator
Crabman
Varan
Varan
Mesaje: 440
Membru din: 25 Apr 2010, 00:32
Localitate: Constanta
Localitate: constanta

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Crabman » 19 Ian 2011, 22:07

pana la urma cine primeste?:p
[img]http://forum.portal.edu.ro/uploads/av-134581.gif[/img]
Hey Earl!Hey Crabman!
zibilis
Ou
Ou
Mesaje: 7
Membru din: 30 Dec 2010, 17:38
Nume: robert

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde zibilis » 20 Ian 2011, 10:47

Sincer cred ca a dat anuntul din curiozitate sa vada cati pun botul.
Avatar utilizator
olarasu.marian
Fondator
Fondator
Mesaje: 466
Membru din: 24 Mar 2010, 16:58
Localitate: Bucuresti
Nume: Marian Olarasu
Localitate: Galati
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde olarasu.marian » 20 Ian 2011, 12:21

zibilis scrie:Sincer cred ca a dat anuntul din curiozitate sa vada cati pun botul.


Sincer eu cred ca esti OFF Topic.

Din pacate am fost foarte ocupat cu munca ca sa ma pot ocupa de treaba asta pana acum. Tarantulele nu sunt la mine, poate de erau o rezolvam in cateva zile. Animalele sunt la cineva caruia i-am donat un mascul vara trecuta si omul a reusit sa scoata un eggsack din treaba asta si s-a oferit sa imi dea si mie o parte din ei. Desi l-am refuzat initial pentru ca nu am spatiu pentru ei omul a insistat si m-am decis sa ii donez, dar nu m-am decis sa fiu luat la misto. Asa ca cei care vor cate un sling vor astepta cuminti, asta daca nu cer prea mult, pana cand voi reusi sa ma ocup de treaba asta. Pana atunci, numai bine!
Avatar utilizator
Stvpet
Ou
Ou
Mesaje: 23
Membru din: 26 Iul 2010, 18:58
Localitate: Craiova
Nume: Spinu T.
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Stvpet » 20 Ian 2011, 12:37

Eu sper ca acum chiar voi pleca in vacanta si nu pot avea grija de el asa ca nici eu mai vreau! Dar il poti trimite lu robertcarst probabil de aia era si suparat aseara ca nu a mai apucat si el...
Avatar utilizator
robertcarst
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 706
Membru din: 24 Mar 2010, 21:37
Localitate: Radauti-Bucuresti
Nume: Carst Robert Lucian
Localitate: Radauti - Bucuresti
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde robertcarst » 20 Ian 2011, 13:26

:))
Prietene esti total pe langa. Ce m-a deranjat a fost atitudinea ta. Am destule tarantule de care sa am grija, si crede-ma ca am de la cine lua si cambridgei daca asta ar fi grija mea cea mai mare. Eu zic sa iti revizuiesti putin comportamentul ca o cam dai in bara. SI cum ti-am mai spus nu suntem la piata sa ne tragem de sireturi. Ai primit avertisment, acum primesti ban. Poate inveti si tu sa te porti in societate, desi e cam greu la varsta ta.
Answers, too often mutually exclusive, are easy to come by. What's more important is what questions are being asked.

Mail: robert.carst@teraristica.ro
Avatar utilizator
Danut
Varan
Varan
Mesaje: 339
Membru din: 10 Apr 2010, 13:36
Localitate: Craiova
Nume: Danut
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Danut » 20 Ian 2011, 14:02

Nu cred ca a zis ceva atat de urat incat sa ia ban.Se pare ca ne indreptam catre dictatura si aici si ca se impart banuri dupa bunul plac al tau.Era cineva aici pe forum care a tras teapa la bani si s`a dovedit cu acte.Ala trebuia sa ia ban, a luat?Tu ai impresia ca daca esti operator tre sa tai si sa spanzuri?Chiar nu a zis ceva atat de grav incat sa ia ban.Nu era normal sa zica ceva atata timp cat se pun slingi la donatie si nimeni nu primeste nimic?Ce mor de voi cand va exercitati marea voastra putere de operatori.Pana la urma au mai fost si altii care au zis ceva legat de treaba asta,lor de ce nu le dai ban?
Avatar utilizator
robertcarst
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 706
Membru din: 24 Mar 2010, 21:37
Localitate: Radauti-Bucuresti
Nume: Carst Robert Lucian
Localitate: Radauti - Bucuresti
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde robertcarst » 20 Ian 2011, 14:12

Fa o plangere si poate scapi de dictatura mea:

viewforum.php?f=17
Answers, too often mutually exclusive, are easy to come by. What's more important is what questions are being asked.

Mail: robert.carst@teraristica.ro
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Chuckie » 20 Ian 2011, 14:25

Cea mai buna alegere era sa aveti rabdare pana va scria Marian. Voi ati inceput cu misto-uri... cu "nu mai vreau nimic" si alte prostii.
Vad ca deja s-a ajuns la banare inutila. Era suficient un avertisment. Am debanat userul stvpet, nu era chiar motiv de banare...
Rugamintea mea este ca atunci cand mai vreti sa dati ban vorbiti cu shakwon sau cu mine si ganditi-va ceva mai mult inainte sa dati ban. In aproape 10 luni de cand functioneaza forumul am dat o singura banare, ce e drept permanenta. Hai sa nu gonim oamenii din orice.
Multumesc.
c10ara
Pui
Pui
Mesaje: 32
Membru din: 24 Mar 2010, 12:54
Nume: valentin
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde c10ara » 22 Ian 2011, 14:31

robertcarst scrie::))
Prietene esti total pe langa. Ce m-a deranjat a fost atitudinea ta. Am destule tarantule de care sa am grija, si crede-ma ca am de la cine lua si cambridgei daca asta ar fi grija mea cea mai mare. Eu zic sa iti revizuiesti putin comportamentul ca o cam dai in bara. SI cum ti-am mai spus nu suntem la piata sa ne tragem de sireturi. Ai primit avertisment, acum primesti ban. Poate inveti si tu sa te porti in societate, desi e cam greu la varsta ta.



ba da' tu te consideri un mare exemplu al societatii, trebuie sa-si schimbe el comportamentul ca o da in bara...cu cine ma , cu tine ?asta suna a amenintare :)) daca ai destule tarantule lasa-ne si pe noi astia de "suntem total pe langa" sa primim cate-o donatie.Tu nu esti pus aici sa ne faci autocritica despre cum ne purtam noi la varsta asta si ce atitudine avem, trage-te de sireturi cu aia de la piata , nu cu noi.
respect Marian, si eu mai am scorpionul de la tine, scz ca am postat in anuntul tau
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Chuckie » 22 Ian 2011, 14:42

Vali, Robert este pus aici sa aiba grija de comportamentul celor de pe forum, printre altele. E moderator general. Nici mie nu mi-au placut acrelile userilor. Nu inteleg, tu acum de ce sari la gatul omului din senin?!
Credeam ca am incheiat cearta inutila din acest topic.
Avatar utilizator
Danut
Varan
Varan
Mesaje: 339
Membru din: 10 Apr 2010, 13:36
Localitate: Craiova
Nume: Danut
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Danut » 22 Ian 2011, 16:54

Eu zic sa stergeti posturile inutile si sa le lasati decat pe cele in care se anunta doritorii de slingi. :countingsheep:
Avatar utilizator
Corleone
Fondator
Fondator
Mesaje: 1113
Membru din: 22 Mar 2010, 16:18
Nume: Alex Fota
Localitate: Tirgoviste
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Corleone » 22 Ian 2011, 22:30

Chuckie scrie:Credeam ca am incheiat cearta inutila din acest topic.



inainte de a fi teraristi, suntem romani. romanul e un bun exemplu de prost de gura, scandalagiu, si la plictiseala, generator de conficte. am impresia ca nu exista vre-un user de pe oricare forum, din orice domeniu care sa nu se fi bagat la cearta :catfight: asta e un hobby national, si voi nu vreti sa il promovati! :bliss:
id: alexfota91
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Chuckie » 23 Ian 2011, 02:19

Teroristi, nu teraristi... :lol:

Înapoi la “Donatii si Schimburi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 38 vizitatori