Donez slings de P. cambridgei

Donatii reptile, amfibieni, nevertebrate, hrana, terarii, accesorii si echipamente de teraristica
Avatar utilizator
hice20xx
Pui
Pui
Mesaje: 29
Membru din: 20 Apr 2010, 22:50
Nume: Dan
Localitate: Baia Mare

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde hice20xx » 23 Ian 2011, 20:06

Daca Marian a zis ca o sa doneze , o sa doneze. asteptati si voi ca nu muritii.. oricum strangeti animale in loc de bibelouri... la intins mana suntem primii, daca ar fi un site/forum cu taxa de inscriere si cotizatie lunara sau anuala ar fi gol. nimeni nimica.. vreau si eu un sling... plssss. te rog ..
Yh ID-hice20xx
0743350888
Poecilotheria Metallica 0.0.4
Poecilotheria Regalis 2.2.15
Poecilotheria Rufilata 0.2.0
Poecilotheria Formosa 0.1.0
cassys
User banat
User banat
Mesaje: 157
Membru din: 02 Noi 2010, 14:26
Nume: Ionut
Localitate: Piatra Neamt
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde cassys » 24 Ian 2011, 11:00

si eu unul daca mai e inca valabil
id mess:ionclass
andreilazar9
Pui
Pui
Mesaje: 45
Membru din: 26 Iul 2010, 11:44
Localitate: cluj/capia turzii
Nume: Andrei
Localitate: Cluj-Napoca / Campia Turzii

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde andreilazar9 » 24 Ian 2011, 11:09

si eu as vrea un cambridgey ...andreilazar9 e id-ul meu vb mai multe pe mess sau pe privat daca esti dispus sa donezi;))
Avatar utilizator
Danut
Varan
Varan
Mesaje: 339
Membru din: 10 Apr 2010, 13:36
Localitate: Craiova
Nume: Danut
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Danut » 24 Ian 2011, 14:02

hice20xx scrie:Daca Marian a zis ca o sa doneze , o sa doneze. asteptati si voi ca nu muritii.. oricum strangeti animale in loc de bibelouri... la intins mana suntem primii, daca ar fi un site/forum cu taxa de inscriere si cotizatie lunara sau anuala ar fi gol. nimeni nimica.. vreau si eu un sling... plssss. te rog ..

Tu te`ai trezit vorbind?Deci sa intelegem ca tu ii consideri pe userii care au un animal primit din donatii ca l`au primit din"intins mana"?Vezi ca nu suntem cersetori!Nu mai trage tu concluzii despre oameni pe care nu ii cunosti,si nu mai face comparatii gen bibelouri.Sunt multi oameni aici care sunt chiar sunt pasionati de ceea ce fac. Nu te supara dar nu la rugat nimeni nimic el a zis ca doneaza!Cat despre faptul ca nu ar cotiza nimeni,nu ar cotiza probabil din cazua situatiei financiare pe care o are tot romanul si nu din rea vointa sau lipsa de interes pt sustinerea acestui hobby!
Avatar utilizator
hice20xx
Pui
Pui
Mesaje: 29
Membru din: 20 Apr 2010, 22:50
Nume: Dan
Localitate: Baia Mare

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde hice20xx » 24 Ian 2011, 15:54

Da eu m-am trezit vorbind si raman la aceasi parere nu retrag nici macar un cuvant.. omu vrea sa doneze si tot voi ii sariti in cap si faceti ''ironii". Eu am primit un singur animal din donatie si a fost de la marian acea donatie.
Yh ID-hice20xx
0743350888
Poecilotheria Metallica 0.0.4
Poecilotheria Regalis 2.2.15
Poecilotheria Rufilata 0.2.0
Poecilotheria Formosa 0.1.0
Avatar utilizator
movix
Varan
Varan
Mesaje: 463
Membru din: 22 Mar 2010, 17:06
Localitate: Resita
Nume: Morariu Andrei
Localitate: Resita/Timisoara
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde movix » 24 Ian 2011, 16:17

Omul a zis clar : *Imi rezerv dreptul de a alege persoanele carora le voi dona.
deci care`i problema? daca ati zis ca vreti asta inseamna ca neaparat trebuie sa si primiti? :catfight:
sunt curios daca ii scotea la vanzare cati dintre voi mai vroiau?
:bliss:
Avatar utilizator
Danut
Varan
Varan
Mesaje: 339
Membru din: 10 Apr 2010, 13:36
Localitate: Craiova
Nume: Danut
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Danut » 24 Ian 2011, 16:52

movix scrie:Omul a zis clar : *Imi rezerv dreptul de a alege persoanele carora le voi dona.
deci care`i problema? daca ati zis ca vreti asta inseamna ca neaparat trebuie sa si primiti? :catfight:
sunt curios daca ii scotea la vanzare cati dintre voi mai vroiau?

Daca ai citit bine ai vazut ca cineva a zis ca vrea si el un sling chiar si cu bani. :catfight:
Avatar utilizator
Danut
Varan
Varan
Mesaje: 339
Membru din: 10 Apr 2010, 13:36
Localitate: Craiova
Nume: Danut
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Danut » 24 Ian 2011, 16:56

hice20xx scrie:Da eu m-am trezit vorbind si raman la aceasi parere nu retrag nici macar un cuvant.. omu vrea sa doneze si tot voi ii sariti in cap si faceti ''ironii". Eu am primit un singur animal din donatie si a fost de la marian acea donatie.

Eu nu am primit niciodata un animal din donatie.Asta ma face sa cred ca noi ceilalti care nu avem animale din donatii suntem mai putin cu "mana intinsa" decat tine care ai deja unul.Asta e daca te`ai trezit vorbind...
Avatar utilizator
robertcarst
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 706
Membru din: 24 Mar 2010, 21:37
Localitate: Radauti-Bucuresti
Nume: Carst Robert Lucian
Localitate: Radauti - Bucuresti
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde robertcarst » 24 Ian 2011, 16:56

Baieti, e momentul sa ne oprim.
Eu mi-am cerut scuze de la Stvpet pentru ca am exagerat.
Hai sa nu exageram cu off-topicul.
Va rog frumos.
Answers, too often mutually exclusive, are easy to come by. What's more important is what questions are being asked.

Mail: robert.carst@teraristica.ro
Avatar utilizator
Danut
Varan
Varan
Mesaje: 339
Membru din: 10 Apr 2010, 13:36
Localitate: Craiova
Nume: Danut
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Danut » 24 Ian 2011, 17:03

Pai ce vrei frate daca am ajuns sa ne faca omu si cersetori si colectionari de bibelouri maine poimaine ne si injura.Parca stie el cati bani baga unii in animale.Si vb tocmai el care are deja animale din donatie. :clap: Deaia am si zis ca mai bine stergeti posturile inutile ca sa nu mai fie samanta de cearta...sa ramana doar alea cu oamenii care se inscriu pt slingul mult asteptat.
Avatar utilizator
Corleone
Fondator
Fondator
Mesaje: 1113
Membru din: 22 Mar 2010, 16:18
Nume: Alex Fota
Localitate: Tirgoviste
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Corleone » 24 Ian 2011, 17:31

baietii, hai dracu' sa ne strangem vreo 10 asa, intr-un ring de resling (sau cum s-o scrie) si sa vedem care e mai tare :whip: ce dracu' trebuie sa va balacariti atat pentru niste slingi de tarantula?

Danut, hice s-a trezit vorbind pentru ca el e vinovatul de eclozarea celor 12 pui pe care va mancati ca-cainii :poke:
id: alexfota91
Avatar utilizator
robertcarst
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 706
Membru din: 24 Mar 2010, 21:37
Localitate: Radauti-Bucuresti
Nume: Carst Robert Lucian
Localitate: Radauti - Bucuresti
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde robertcarst » 24 Ian 2011, 17:34

Pana o sa ia un administrator o decizie, eu inchid topicul. Asa nu o sa ne oprim niciodata.
Answers, too often mutually exclusive, are easy to come by. What's more important is what questions are being asked.

Mail: robert.carst@teraristica.ro
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Donez slings de P. cambridgei

Mesajde Chuckie » 24 Ian 2011, 17:54

Topicul ramane inchis si dispare in arhiva din cauza userilor cu chef de scandal. Cred ca s-a lamurit si Marian...
Stiti ce as face eu in locul lui?! V-as da...
Dupa cum stiti, nici macar nu avea slingii in momentul in care a pus anuntul si voi deja faceti balci. Dintr-o fapta buna ati reusit ca de obicei sa faceti o chestie de rahat. Ma bucur nespus.

Înapoi la “Donatii si Schimburi”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 40 vizitatori