ovidiu.bm

Parerea voastra despre vanzatorii / cumparatorii de animale de la noi. Forum nerecomandat copiilor. Aceste pagini pot contine injuraturi si expresii vulgare.
Avatar utilizator
wMgabi
Breeder
Breeder
Mesaje: 204
Membru din: 07 Sep 2011, 00:47
Localitate: Iasi
Nume: Manole Gabriel
Contact:

ovidiu.bm

Mesajde wMgabi » 29 Sep 2013, 13:08

Un + :thumbup:
Motto for life:
"If you're gonna do it , do it with passion!"
Avatar utilizator
tiktak
Gecko
Gecko
Mesaje: 95
Membru din: 11 Sep 2011, 22:22
Localitate: Alba Iulia
Nume: Stanciu Alexandru
Localitate: Alba Iulia
Contact:

Re: ovidiu.bm

Mesajde tiktak » 19 Aug 2014, 11:28

Mai multe plusuri pentru Ovi.
Imi promisese niste P.Murinus. cand a facut rost de ei m-a anuntat.
A facut o oferta foarte buna la P.Picta
Si a mai facut o oferta foarte buna la Pogona viticeps.
Deci. per ansamblu. mi-a oferit un pachet bun la un pret foarte bun. i-am pus banii cu 2 saptamani mai repede si nu a ezitat un moment sa raspunda sa-mi spuna ca totul e ok. Si pachetul vine cu masina personala pana la mine.
Mail: tik_tak_94@yahoo.com
Tel: 0746298475
FB:https://m.facebook.com/tikalex.stanciu
cosminelus
Gecko
Gecko
Mesaje: 59
Membru din: 03 Ian 2014, 03:19
Localitate: Constanta
Nume: Cosmin

Re: ovidiu.bm

Mesajde cosminelus » 31 Oct 2014, 11:56

Nota 11 pt Ovidiu !!! Ieri am primit cele 2 tarantule pe care le-am ales dintr-o lunga lista pe care Ovidiu mi-a trimis-o. Banii i-am trimis in avans, pe toata perioada, Ovidiu a raspuns la telefon, totul a fost ok. Tarantulele au ajuns la Constanta vi, nevatamate si bucuroase :). Este vb. de o femela adulta de Brachypema Auratum, si un sling de Poecylotheria Metallica. Ovidiu a impachetat tarantulele exemplar si le-a pus la autobuz Cluj-Constanta.

Merci Ovidiu!

Sper ca nu se supara nimeni daca pun si poze :))
Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.
Avatar utilizator
BogdanFarm
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 642
Membru din: 18 Dec 2010, 21:40
Localitate: Bucuresti
Nume: Bogdan
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ovidiu.bm

Mesajde BogdanFarm » 14 Noi 2014, 17:43

Vot de incredere pentru Ovidiu!

Merci pentru animalute, om serios ca de obicei :beer: :beer:
zoofobia
Gecko
Gecko
Mesaje: 70
Membru din: 26 Mar 2013, 13:03
Localitate: resita
Nume: ionut

Re: ovidiu.bm

Mesajde zoofobia » 06 Mar 2015, 10:46

Ba , am si eu un vot pozitiv pentru Ovi am luat de mai multe ori de la el , ultima tura 2 femele de agama pregatite corspunzator , contrar faptului ca prosti de la fancurier le-au trimis in bucuresti in loc sa ajunga la mine in westul tarii asta s-a intamplat in luna lui decembrie si a ajuns dupa 2 zile si ca sa nu fie chiar asa mare ghinionul au mai perdut si coletul printre cele 2 puncte de lucru din oras de am umblat o ora dupa colet...... animalele au fost putin ametite tinand cont de faptul ca in acea perioada erau afara peste noate -15 grade , dupa o luna animalele au facut oua astept si primi puiuti zilele astea trebuie sa iasa , DECI UN VOT +

BTW mai astept o tura de animale de la el ...... lucrati cu incredere....mersi OVI.
Avatar utilizator
denis
Piton
Piton
Mesaje: 207
Membru din: 24 Sep 2012, 20:41
Localitate: Galati
Nume: Baciu Denis
Localitate: Galati
Contact:

Re: ovidiu.bm

Mesajde denis » 06 Mar 2015, 12:22

Un vot pozitiv si de la mine, am vorbit cu el sa îmi aduca o pereche de sand boa de la târgul din Ungaria si ieri au ajuns, impacheterea a fost ok si serpii sunt bine.
Deci daca vreti animale de pe la târguri puteti apela cu încredere la el.
Mersi încă o data.
PS : transportul prin curier a fost plătit de el cu toate ca nu îmi amintesc sa fi vorbit despre asta
:whip:

Înapoi la “Feedback”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori