Bufo

Parerea voastra despre vanzatorii / cumparatorii de animale de la noi. Forum nerecomandat copiilor. Aceste pagini pot contine injuraturi si expresii vulgare.
GeckoMan
Ou
Ou
Mesaje: 12
Membru din: 28 Iul 2010, 07:12
Localitate: Oradea

Bufo

Mesajde GeckoMan » 26 Aug 2010, 07:25

Sa incepem cu inceputul: I-am spus ca ii cumpar perechea de gecko leoparzi saptamana asta . El a spus ca miercuri se duce sa vada de curierul rapid iam dat mesaje pe mess si nimik.....
Avatar utilizator
shakw0n
Fondator
Fondator
Mesaje: 1116
Membru din: 27 Mar 2010, 01:32
Localitate: Constanta
Nume: Alex B.
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Vot negativ pentru ,,bufo''

Mesajde shakw0n » 26 Aug 2010, 07:43

Nu te grabi sa dai voturi negative doar pt simplul fapt ca nu ti`a raspuns la mesajele pe care i le-ai lasat.
Nu toata lumea sta non-stop pe mess si daca nu ti`a raspuns pe mess asta nu inseamna ca nu iti mai vinde animalele, poate are alte lucruri mai importante de facut decat sa stea toata ziua pe mess, te-ai gandit si la asta?
Poate nu ai observat dar a lasat si un numar de telefon la anuntul cu gecko, ai incercat sa-l contactezi telefonic?
Remember: It is important that you know the needs and requirements of your pet before you obtain the animal. You should never, ever obtain an animal before researching its needs and preparing the housing and conditions.
Imagine
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vot negativ pentru ,,bufo''

Mesajde Chuckie » 26 Aug 2010, 07:55

Si eu cred acelasi lucru, te-ai grabit sa scrii aici fara sa il contactezi pe bufo.
bufo
Ou
Ou
Mesaje: 20
Membru din: 22 Mar 2010, 21:59

Re: Vot negativ pentru ,,bufo''

Mesajde bufo » 26 Aug 2010, 09:35

Alo! copilu uite cum sta treaba : 1 M-am interesat si nu am cum sa trimit prin posta geko la oradea fara sa moara.
2 Nu am stat pe mess si nu am vazut mesajele tale
3 Este foarte urat ce ai facut :ass: daca cineva nu iti raspunde pe mess nu inseamna ca te ignora ,poate chiar eram plecat[cum zicea shakw0n] .Oricum esti insistent ca o baba daca omul nu are timp de tine nu il mai bate la cap! :evil: :angry:
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vot negativ pentru ,,bufo''

Mesajde Chuckie » 26 Aug 2010, 09:37

Nici nu cred ca e tren direct de la Buzau la Oradea. Iar sa trimiti gecko prin posta sigur mureau.
Avatar utilizator
adrianyva
User banat
User banat
Mesaje: 262
Membru din: 22 Mar 2010, 17:10
Localitate: Iasi
Nume: Adrian
Contact:

Re: Vot negativ pentru ,,bufo''

Mesajde adrianyva » 26 Aug 2010, 10:25

pai copilu asta nu e sanatos la cap nu stiu de ce te complici BUFO cu el...si cu mine facea de genu eu ii explicam ceva si el urla ca nu cumpara de la mine....cu toate ca nu ii vindeam nimic.....asa e el la 12 ani
3 Gecko leopard
1 Boa constrictor
1 Columbian rainbow boa
1 Haplopelma lividum
1 Grammostola rosea
1 Hottentotta caboverdensis
1 Pit Bull

Înapoi la “Feedback”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori