Coman Dan

Parerea voastra despre vanzatorii / cumparatorii de animale de la noi. Forum nerecomandat copiilor. Aceste pagini pot contine injuraturi si expresii vulgare.
Avatar utilizator
BogdanFarm
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 642
Membru din: 18 Dec 2010, 21:40
Localitate: Bucuresti
Nume: Bogdan
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde BogdanFarm » 30 Mai 2011, 09:31

Mereu cand vorbesc cu coman ma intreaba daca am mai cumparat de la el, ca si cum ar avea memorie slaba :lol: .

Daca ii zic nu, face "pff". Daca ii zic da, zice "aha, bun".


Ce nu inteleg eu: daca in toate topicurile de feedback de pe toate forumurile 70% dintre oameni scriu ca omul asta e un tzepar si sa nu luati de la el si restul de 30% il pupa undeva ca sa le dea "bonusuri" de ce mai cumpara lumea de la el?!
Avatar utilizator
alex_snake_gunit
Varan
Varan
Mesaje: 484
Membru din: 25 Mar 2010, 22:35
Localitate: Temesvar
Nume: Alex M.
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde alex_snake_gunit » 30 Mai 2011, 13:41

nu tin cu nimeni ,
dar de ce sunt useri care au luat de la el animale de 600 lei parca cum e movix si nu au avut nici o problema crezi ca movix l`a pupat undeva ??
si procentaju tau din cate observ ar trebui sa fie invers 70% tranzactii reusite .
inca o data n`am nimic cu coman am cumparat doar de 2 ori de la el nu am primit bonusuri si totul a fost ok .ca oricare alt vanzator probabil mai is si niste tranzactii nereusite .
Life`s a Bitch!
Ma gasesti la :alex_snake_gunit
sau pe tel la : 0757123072
Avatar utilizator
movix
Varan
Varan
Mesaje: 463
Membru din: 22 Mar 2010, 17:06
Localitate: Resita
Nume: Morariu Andrei
Localitate: Resita/Timisoara
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde movix » 30 Mai 2011, 14:04

Intre timp, de la ultimul meu post de pe prima pagina am mai cumparat de la Dan un boa, totul ok: am comandat, am platit, am primit, simplu si fara probleme.
valoarea tranzactiilor pe care le`am facut cu el sare de 1000 de lei, nu am primit nici un bonus si nici nu am cerut, nu vad ce relevanta au bonusurile astea|:
:bliss:
Avatar utilizator
BogdanFarm
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 642
Membru din: 18 Dec 2010, 21:40
Localitate: Bucuresti
Nume: Bogdan
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde BogdanFarm » 30 Mai 2011, 17:03

vorba lui alex_snake_gunit, probabil ca sunt multi care au efectuat tranzactii reusite si fara "bonusuri", dar nu au scris la feedback.
Avatar utilizator
Trancer
Piton
Piton
Mesaje: 167
Membru din: 23 Sep 2010, 08:52
Localitate: Petrosani
Nume: Radu

Re: Coman Dan

Mesajde Trancer » 30 Mai 2011, 18:19

Elmo imi pare rau dar aici se scriu feedback-uri nu pareri in urma discutiilor private cu "x-ulescu" , nu te apuca sa faci tu procentaje si sa incerci sa dai cu namol in el daca n`ai nici o treaba,daca el da bonusuri ca sa`si stimuleze clientul este strict treaba lui nu a ta,si daca clientul este incantat de asta si o scrie aici iarasi nu este treaba ta.Povestitori de dragul contorului de mesaje...
"Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. Life is either a daring adventure, or nothing" Helen Keller
Avatar utilizator
csrobi
Piton
Piton
Mesaje: 142
Membru din: 05 Mar 2011, 17:47
Nume: Cseke Robert Cristian
Localitate: Zalău, Cluj-Napoca
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde csrobi » 07 Iun 2011, 13:14

Am cumpărat câte ceva de la Coman, nu au fost probleme. Deocamdată doar voturi pozitive. Am luat câteva femele de la el, sper să fie femele.
Adresă de e-mail: robert.cseke@yahoo.com
Eseck
Pui
Pui
Mesaje: 47
Membru din: 22 Apr 2010, 15:09
Localitate: Ploiesti
Nume: Alex Catalin
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde Eseck » 27 Iul 2011, 23:12

csrobi scrie:Am cumpărat câte ceva de la Coman, nu au fost probleme. Deocamdată doar voturi pozitive. Am luat câteva femele de la el, sper să fie femele.

Nu te baza pe asta ;). Am luat de la el o A. Geniculata de 8 cm ls, cu garantia de 100% ca e femela. Azi cand a naparlit, surpriza e mascul ... :thumbdown:
the_eseck YM
Eseck
Pui
Pui
Mesaje: 47
Membru din: 22 Apr 2010, 15:09
Localitate: Ploiesti
Nume: Alex Catalin
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde Eseck » 28 Iul 2011, 16:52

Eseck scrie:
csrobi scrie:Am cumpărat câte ceva de la Coman, nu au fost probleme. Deocamdată doar voturi pozitive. Am luat câteva femele de la el, sper să fie femele.

Nu te baza pe asta ;). Am luat de la el o A. Geniculata de 8 cm ls, cu garantia de 100% ca e femela. Azi cand a naparlit, surpriza e mascul ... :thumbdown:

Azi am fost contactat de Dan, am rezolvat treaba. Maine imi va trimite o femela de A. Geniculata. A fost doar o incurcatura. :sorry:
the_eseck YM
puiucuiu
Ou
Ou
Mesaje: 12
Membru din: 27 Iun 2010, 00:21
Localitate: Bistrita
Localitate: Bistrita
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde puiucuiu » 29 Iul 2011, 08:37

daca lucrezi cu Coman si vezi ce iei atunci ii ok
daca nu vezi ce iei poti avea "mici " surprize
daca te stie si ai colaborat cu el mai mult timp (cum sunt de pilda cei de la faculta de bio din cluj) probabilitatea de a avea vre-o surpriza scade vertiginos
altfel spus daca omul te stie si ii pari ok nu vei lua tzepe
daca nu ....poate il prinzi intr-o pasa proasta .....

in rest ...preturile ca la comerciantii din zona
“A journey of a thousand miles must begin with a single step.” - Lao Tzu
cozac
Gecko
Gecko
Mesaje: 67
Membru din: 13 Apr 2010, 20:40
Localitate: cluj-hunedoara
Nume: alex
Localitate: cluj - hunedoara
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde cozac » 29 Iul 2011, 13:50

Eu tot citesc si nu spun nimik dar sincer ma uimiti cand vad cat puteti abera si cat de prosti puteti sa fiti unii ! Sunt cativa comericianti care mor de ciuda ca vinde mai ieftin ca ei si ca vinde in orasu lor iar de la ei nu prea cumpara nimeni dar pe pupincuristii astia care se baga in seama dupa ce iau 10 gandaci o tarantula si lui ii multumesc si il lauda iar pe net il scuipa nu ii inteleg ! Daca nu va convine ceva sau aveti ceva probleme spuneti prima data la comerciant si daca nu va rezolva inteleg sa te plangi dar sa vi sa vorbesti urat pe forum de el si apoi sa nu sti cum sa il mai pupi in cur pentru 10 ron sau cativa gandaci in plus e cam aiurea !
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde Chuckie » 29 Iul 2011, 18:18

Am incercat sa ii explic lui Cozac sa scrie texte ceva mai inteligibile si ceva mai corecte gramatical, chiar rusinos pentru un om care a terminat facultatea de medicina veterinara din Cluj anul asta...
Din ce a scris aici greu am putut sa inteleg ceva, dupa ce am citit de cateva ori, si uitati raspunsul lui:



"cozac alex: ba pai ce sa faci ma asta este stiu ca si tie ti ciuda ca ii iau apararea dar nu trebuie ma sa ii spurcati pe cei care vand sub pretu pietei si va strica combinatile"


Ce sa ii raspunzi unui asemenea tembel? Nu vreau sa ma bag la feedback sa imi spun parerile despre nimeni si am evitat sa scriu ceva pe aici, desi as avea ce. Numai ca nu am putut sa nu postez rahatul asta.
cozac
Gecko
Gecko
Mesaje: 67
Membru din: 13 Apr 2010, 20:40
Localitate: cluj-hunedoara
Nume: alex
Localitate: cluj - hunedoara
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde cozac » 29 Iul 2011, 18:28

Esti un frustrat !
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde Chuckie » 29 Iul 2011, 18:34

Ma, mai bine frustrat (desi nu cred ca stii sensul cuvantului) decat un analfabet cu facultate. Asta e , scoala romaneasca produce tampiti, macar dintr-un punct de vedere are dreptate Basescu...



Poate te ajuta asta:

"FRUSTRÁ, frustrez, vb. I. Tranz. A lipsi pe cineva (în special statul sau o instituţie a lui) de un drept sau de un bun; a păgubi; p.ext. a înşela. – Din fr. frustrer, lat. frustrari.

Dicţionarul explicativ al limbii române, Academia Română, Institutul de Lingvistică „Iorgu Iordan”, Editura Univers Enciclopedic, 1998"
marius01
Ou
Ou
Mesaje: 3
Membru din: 26 Iul 2011, 22:11
Nume: maryus

Re: Coman Dan

Mesajde marius01 » 29 Iul 2011, 21:42

multumiri lui Coman Dan mia trimis un superb exemplar de agama cu barba :bliss: il recomand la toata lumea cu toata increderea :clap:
Avatar utilizator
Chuckie
Administrator
Administrator
Mesaje: 2883
Membru din: 29 Iul 2007, 21:59
Localitate: Militari
Nume: Valentin Nita
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Coman Dan

Mesajde Chuckie » 30 Iul 2011, 00:22

Na vezi? Parerile sunt impartite si subiective. Intotdeauna vor fi si pareri bune si pareri rele despre oricare vanzator... in general cu toti te poti intelege in final, sa fie bine pentru toata lumea.

Înapoi la “Feedback”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori