Chuckie

Parerea voastra despre vanzatorii / cumparatorii de animale de la noi. Forum nerecomandat copiilor. Aceste pagini pot contine injuraturi si expresii vulgare.
Avatar utilizator
Dalai Lama
Gecko
Gecko
Mesaje: 70
Membru din: 23 Dec 2010, 03:59
Nume: Raluca
Localitate: Bucuresti-Ilfov

Re: Chuckie

Mesajde Dalai Lama » 06 Apr 2011, 04:13

POZITIV de 2X ;)
Multumim pentru hrana. :cham:
Mi-e scârbă Doamne, scârbă, de-atâta cazacioc şi sârbă, de-atâta pace cu miros de praf de puşcă, de libertatea care stă în cuşcă, de poezia sechestrată-n călimară, de dimineaţa care pute-aseară şi neamul încuiat în propria lui ţară. " John Donne "
Avatar utilizator
ovidiu.bm
Gecko
Gecko
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mar 2010, 21:51
Localitate: Baia Mare
Nume: Ovidiu
Localitate: Baia Mare / Cluj Napoca
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde ovidiu.bm » 09 Apr 2011, 15:50

Un vot pozitiv pt. Vali...Mi-a adus anul trecut un piton regal de la Budapesta ... si sunt foarte multumit de el :) Ms mult, Vali !!!

...si inca ceva, Vali :)...Mersi mult pt toate sfaturile pe care mi le dai cand am nevoie(o enciclopedie vie :googleit: ), care intotdeauna m-au ajutat! :beer:

- deci recomand tuturor celor care vor sa achizitioneze vreun animal sau orice ce tine de acest domeniu...sa apeleze la Vali ca e de incredere !!!

Numai bine !

Ovi
Avatar utilizator
robertcarst
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 706
Membru din: 24 Mar 2010, 21:37
Localitate: Radauti-Bucuresti
Nume: Carst Robert Lucian
Localitate: Radauti - Bucuresti
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde robertcarst » 16 Iul 2011, 14:16

Am si eu un mare vot pozitiv pentru Vali. Am luat de la el sobolani pentru sarpele meu.
Recomand!!
Answers, too often mutually exclusive, are easy to come by. What's more important is what questions are being asked.

Mail: robert.carst@teraristica.ro
Avatar utilizator
BogdanFarm
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 642
Membru din: 18 Dec 2010, 21:40
Localitate: Bucuresti
Nume: Bogdan
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde BogdanFarm » 15 Aug 2011, 18:38

Vot pozitiv! Gecko frumosi si sanatosi! Ca toate animalele de la vali, defapt. :thumbup:
bogdan_kaa
Pui
Pui
Mesaje: 46
Membru din: 12 Feb 2011, 14:58
Nume: bogdan
Localitate: giurgiu

Re: Chuckie

Mesajde bogdan_kaa » 19 Aug 2011, 05:11

vot pozitiv pentru chuckie! am cumparat soareci de la el. mi-a oferit o gramada de informatii si sfaturi pentru intretinerea serpilor, cu toate ca nu am luat de la el nici unul dintre serpi. pasionat si daruit pentru acest hobby. recomand tuturor!!
enjustice
Gecko
Gecko
Mesaje: 58
Membru din: 10 Aug 2011, 14:56
Localitate: bucuresti
Nume: alex
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde enjustice » 21 Aug 2011, 15:24

Am cumpărat și eu pinky de la Chuckie, foarte serios și punctual + că am primit și niște pinky bonus
Avatar utilizator
Trancer
Piton
Piton
Mesaje: 167
Membru din: 23 Sep 2010, 08:52
Localitate: Petrosani
Nume: Radu

Re: Chuckie

Mesajde Trancer » 23 Aug 2011, 16:54

Un pozitiv pentru Vali pentru ajutor si promtitudine legat de trimiterea unei reptile.
"Avoiding danger is no safer in the long run than outright exposure. Life is either a daring adventure, or nothing" Helen Keller
Avatar utilizator
raptor96
Piton
Piton
Mesaje: 118
Membru din: 24 Aug 2010, 21:07
Localitate: oradea
Nume: Radu D.
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde raptor96 » 01 Oct 2011, 16:45

vot pozitiv pentru Vali :thumbup:

multumesc pt boa..se simte foarte bine...si multumesc pentru toate sfaturile bune...si ca ai avut rabdare cu un incepator ca mine :rock:
''So can you tell me what exactly does freedom mean,
If I'm not free to be as twisted as I wanna be''-Disturbed
nicuoncioiu
Gecko
Gecko
Mesaje: 82
Membru din: 27 Apr 2010, 11:14
Nume: Nicu
Localitate: bucuresti-crangasi
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde nicuoncioiu » 05 Oct 2011, 21:06

Vot pozitiv pentru Vali, recomand cu toata increderea, multumesc pt tot.
JigSaw
Piton
Piton
Mesaje: 109
Membru din: 04 Iun 2011, 15:13
Localitate: Timisoara
Nume: Calin
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde JigSaw » 04 Noi 2011, 21:44

vot pozitiv pt vali, care mi-a trimis un boa de care sunt foarte multumit si ms de toate sfaturile care mi le-ai acordat :bliss:

0.1.0 Boa Constrictor Imperator
0.1.0 Pastel Ball Python

cea mai tare comunitate de counter-strike din romania http://www.diavola.ro/forum
vladutz98
Pui
Pui
Mesaje: 25
Membru din: 18 Apr 2012, 11:19
Localitate: Sighetul Marmatiei
Nume: Vlad Vladut

Re: Chuckie

Mesajde vladutz98 » 30 Apr 2012, 16:27

eu inca nu mi-am achizitionat nimic de la Vali dar m-a incantat devotamnetul lui si rabadarea de a raspunde incepatorilor si nu numai pe acest forum
el iubeste foarte mult animalele iar dupa mine este unu dintre cei mai mari crescatori de reptile din romanaia dar el nu e ca si altii a se dea mari, pnetur altii e o bucurie sa se laude ca au animale dare pentru putini cum e si vali este o bucurie de a avea animale
respect
Avatar utilizator
ciprisabau
Breeder
Breeder
Mesaje: 181
Membru din: 15 Oct 2011, 17:44
Nume: Cipri
Localitate: Ms.

Re: Chuckie

Mesajde ciprisabau » 30 Apr 2012, 21:25

si eu dau un vot pozitiv pentru Vali, cu intarziere :) pentru soarecii africani! :) Au ajuns cu totii bine, vii si nevatamati! Am avut numai aventuri cu ei, evadat in masa, prins, evadat din nou :) insa m-au invatat sa iau masuri de precautie! Cu afrikanii nu e de glumit, sunt de 1000xori mai inteligent decat soarecii albi :)
Avatar utilizator
h1l3e
Gecko
Gecko
Mesaje: 93
Membru din: 06 Noi 2011, 13:48
Localitate: somarlia
Nume: gica hagi

Re: Chuckie

Mesajde h1l3e » 30 Apr 2012, 21:54

Da, si eu am uitat sa-i dau vot lui Vali... pentru un cornsnake, niste pinky dintre care cativa din partea casei, plus raspuns la telefon si dat sfaturi la ore destul de nepotrivite :) Mersi!
JigSaw
Piton
Piton
Mesaje: 109
Membru din: 04 Iun 2011, 15:13
Localitate: Timisoara
Nume: Calin
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde JigSaw » 02 Mai 2012, 08:24

Un vot pozitiv pt vali.....sobolanii au ajuns cu bine

0.1.0 Boa Constrictor Imperator
0.1.0 Pastel Ball Python

cea mai tare comunitate de counter-strike din romania http://www.diavola.ro/forum
Eric1981
Gecko
Gecko
Mesaje: 66
Membru din: 09 Oct 2011, 11:37
Nume: Eric
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Chuckie

Mesajde Eric1981 » 10 Mai 2012, 21:02

daca ai primi cate un leu pentru fiecare sfat dat ai fi milionar !!! din partea mea sanatate ca de laude esti plin !!! esti un om de nota 10

Înapoi la “Feedback”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori