Colectia mea de tarantule [Robert Carst]

Toate speciile din Familia Theraphosidae cu toate subfamiliile.
Avatar utilizator
shakw0n
Fondator
Fondator
Mesaje: 1116
Membru din: 27 Mar 2010, 01:32
Localitate: Constanta
Nume: Alex B.
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Colectia mea de tarantule [Robert Carst]

Mesajde shakw0n » 06 Dec 2010, 04:44

Frumoase fotografii :thumbup:
Eu imi urmaresc masculul de smithi pt ca se apropie de ultima naparlire si vreau sa fac o serie de poze din acelasi punct, la intervale diferite de timp si la sfarsit sa leg pozele in ordine intr`un filmulet. Asta din cauza ca nu pot filma mai mult de 11min cu aparatul meu, iar procesul dureaza mai mult de 11min.
Mai asteptam poze ;)
Remember: It is important that you know the needs and requirements of your pet before you obtain the animal. You should never, ever obtain an animal before researching its needs and preparing the housing and conditions.
Imagine
Avatar utilizator
robertcarst
Crocodil
Crocodil
Mesaje: 706
Membru din: 24 Mar 2010, 21:37
Localitate: Radauti-Bucuresti
Nume: Carst Robert Lucian
Localitate: Radauti - Bucuresti
Contact:

Re: Colectia mea de tarantule [Robert Carst]

Mesajde robertcarst » 06 Dec 2010, 21:37

Mersi. Si eu ma gandeam sa fac un time lapse video pentru un mascul de parahybana cand va fi sa se maturizeze, e si el subadult. Dar am aceeasi problema nu cred ca o sa pot filma atat. Sper sa iti prinzi masculul in flagrant si sa ne arati ce a iesit. :thumbup:
Answers, too often mutually exclusive, are easy to come by. What's more important is what questions are being asked.

Mail: robert.carst@teraristica.ro

Înapoi la “Tarantule”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 40 vizitatori